Aktualności

Dzień testowy z TVN TURBO

Aby móc, jak najlepiej odwzorować świat motoryzacji, potrzebujemy rzeczywistych danych, informacji jak samochód zachowuje się w realnym środowisku. Z tym związane są wizyty na torze, gdzie wykorzystując samochód do driftu, przeprowadzane są testy, które umożliwiają zebranie jak najdokładniejszych parametrów.

Jeden z takich dni testowych miał okazję zobaczyć zespół TVN TURBO. Stacja tworzyła reportaż o tym, jak wygląda proces powstawania gier w ramach projektu Gearshift. Projekt ma na celu stworzenie silnika fizyki, który będzie podstawą do kolejnych przez nas tworzonych gier. Za kierownicą samochodu driftingowego usiadł nie kto inny jak Łukasz Tasiemski, który odpowiada za fizykę gry DRIFT21, jeden z najlepszych na świecie kierowców sim- drigftingowych, a także kierowca driftingowy. Łukasz nie tylko opowiedział o tym, jak wygląda praca nad projektem, a także zabrał na pokazowy przejazd zespół TVN Turbo, aby w jak najlepszy sposób pokazać świat driftingu.

Wracając do samych testów samochodu, dane które zostały zebrane dzięki ogromnej ilości czujników, które zostały zamontowane w samochodzie. Dane te kolejno trafią do naszych specjalistów od sztucznej inteligencji i będą wykorzystywane w naszych grach.

Reportaż dostępny na platformie player.pl

ZOBACZ TAKŻE

logo_color
Nowy format komunikacji – miesięczny video newsletter
Poprzednie
Następne