Aktualności

DRIFTCE – WERSJA PUDEŁKOWA – RYNEK JAPOŃSKI

TOKIO, 19 Oct 2023 – Mamy przyjemność poinformować, że nasza gra “DRIFTCE” teraz dostępna jest w wersji pudełkowej dla konsoli Playstation na rynku japońskim! Gra pozwala graczom modyfikować ich wymarzone samochody do driftu, wymieniać części, poprawiać osiągi i rywalizować z innymi na jednym z najbardziej legendarnych torów w Japonii – EBISU.

„Wierzymy, że japońscy gracze docenią autentyczność i głębię gry, zwłaszcza że EBISU jest miejscem szczególnym w sercach wielu pasjonatów driftu. Teraz, mając możliwość rozpowszechniania DRIFTCE w wersji pudełkowej, jesteśmy pewni, że jeszcze większa liczba entuzjastów będzie mogła doświadczyć tej niezrównanej adrenaliny.” – mówi Piotr Wątrucki – ECC GAMES, CEO.

Premiera wersji pudełkowej gry DRIFTCE na rynku japońskim stanowi kolejny krok w naszej misji, aby dostarczyć pasjonujące wrażenia z jazdy dla graczy na całym świecie. Zapraszamy do sklepów i życzymy niezapomnianych chwil za kierownicą!

O DRIFTCE:
“DRIFTCE” to symulator driftu, w którym gracze mogą dostosować swój wymarzony samochód, modyfikować części, poprawiać osiągi i rywalizować na legendarnych torach EBISU. Tune your dream drift car, change parts, boost performance and challenge other players on Japan’s legendary EBISU circuits!

ZOBACZ TAKŻE

logo_color
Nowy format komunikacji – miesięczny video newsletter
Poprzednie
Następne