Kariera

Biuro

Warszawa

Gdańsk

Benefity

Working hours – zależy nam, aby każda osoba z naszego zespołu pracowała w najdogodniejszy dla siebie sposób. Ty decydujesz o której rozpoczynasz i kończysz pracę. Najważniejsze żebyś rozpoczął ją między 7.00- 10.00.
Home Office – pracuj z dowolnego miejsca, nie ważne, gdzie jesteś, najważniejsza jest Twoja praca. Nie przywiązujemy uwagi do miejsca, cieszymy się z wyników Twojej pracy.
Health – cenimy sobie nasze zdrowie, stąd każdy pracownik może liczyć na ubezpieczenie zdrowotne, dzięki czemu w szybki i dogodny sposób będzie mógł umówić się na wizytę do odpowiedniego specjalisty na terenie całego kraju.
Comunication – cenimy sobie nieszablonowe podejścia, masz jakiś pomysł na siebie, na projekt, który prowadzisz- nie czekaj i opowiedz o nim, najważniejsze to otwarta komunikacja; w naszym zespole każdy głos i każda opinia jest ważna, nie tylko mówimy, ale też uważnie słuchamy
Motorsport Live – oprócz pracy spędzamy czas również i poza pracą. Chcesz poczuć prawdziwe drifterskie emocje, ruszaj na wyprawę z naszym zespołem i przekonaj się jak wyglądają prawdziwe drifterskie zawody, nasz zespół wszedł w posiadanie samochodu, dzięki któremu w jeszcze lepszy sposób możemy pozwolić sobie na odwzorowanie fizyki jazdy w grach a także próbowanie swoich sił w zawodach;

We are looking for:

Game Developer Unreal Engine