Relacje inwestorskie > ESPI 2023, Raporty ESPI

ESPI 4/2023

Temat:

Ustalenie daty publikacji wersji demo gry BUSHIDO wykorzystujące silnik GearShift

Treść raportu:

Zarząd spółki ECC Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”), niniejszym informuje, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o udostępnieniu w marcu 2023 r., darmowej wersji demonstracyjnej gry BUSHIDO (“Gra”), wykorzystującej silnik GearShift.

Udostępniona wersja demonstracyjna Gry będzie bezpłatna, a jej celem jest oszacowanie potencjału tytułu, poprawienie ewentualnych błędów zgłoszonych przez graczy, zebranie feedbacku od graczy na temat Gry oraz silnika Gearshift.

BUSHIDO jest grą Emitenta opartą na silniku GearShift. BUSHIDO zdaniem Zarządu Spółki będzie grą skierowaną do szerszego grona odbiorców niż poprzedni tytuł Emitenta DRIFT21, ponieważ będzie skupiał uwagę również na trybie wyścigowym. Wykorzystany w grze BUSHIDO silnik UNREAL ENGINE 5 pozwoli uzyskać jakość graficzną, znacząco wyższą od poprzedniej produkcji Emitenta, która bazowała na silniku UNITY.

Na dzień publikacji niniejszego raportu Emitent nie ma ustalonej daty premiery pełnej wersji Gry.

Emitent zdecydował się przekazać niniejszą wiadomość z uwagi na fakt, iż weryfikacja potencjału Gry może mieć znaczenie na przyszłe wyniki finansowe Spółki.

Podstawa prawna:

art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Wątrucki – Prezes Zarządu
Jakub Traczyk – Członek Zarządu
Marcin Prusaczyk – Członek Zarządu

Pliki do pobrania:

Treść raportu

Poprzednie raporty