Aktualności

Premiera gry mobilnej Car Mechanic Simulator Racing – informacja prasowa

Gra motoryzacyjna w wersji mobilnej Car Mechanic Simulator Racing – nowa odsłona symulatora mechanika samochodowego zadebiutowała na platformach Google Play i App Store. Car Mechanic Simulator Racing (CMSR) to kolejna flagowa produkcja ECC Games, producenta gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych. W Car Mechanic Simulator Racing gracze wcielają się w rolę mechanika samochodowego, który otwiera swój pierwszy warsztat samochodowy. W grze występuje cykl dnia i nocy, który wprowadza specyficzny rytm i wymaga od graczy odpowiedniego zorganizowania pracy. Car Mechanic Simulator Racing oferuje szereg funkcjonalności, gracze mogą m.in. przyjmować zlecenia naprawy samochodów, poszerzać swoją kolekcję samochodów i handlować nimi, tuningować własne samochody, brać udział w wyzwaniach wyścigowych na kilku torach czy rywalizować z innymi graczami o pierwsze miejsce w rankingach.

– Z ogromną satysfakcją informujemy o premierze Car Mechanic Simulator Racing w wersji mobilnej, która jest już dostępna na wszystkich rynkach. To kolejny kamień milowy dla ECC Games w jednym z filarów działalności spółki jakim jest segment gier mobilnych. Nowa gra koncentruje się na wyścigach aut, co wprowadza element rywalizacji pomiędzy graczami w trybie multiplayer jednocześnie zwiększa czas zaangażowania graczy i możliwości monetyzacji gry – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Przed graczami do wykonania jest tysiąc zadań, mają do wyboru ponad 40 unikalnych aut, 1100 części samochodowych czy zaawansowany tuning auta, w tym wymianę silnika. Car Mechanic Simulator Racing otwiera przed graczem szereg dodatkowych możliwości, w tym ponad 25 unikalnych umiejętności, których kolejność odblokowania zależy tylko od gracza. CMSR na pewno dostarczy graczom urozmaiconej rozrywki – dodaje.

Car Mechanic Simulator Racing w obecnej wersji oferuje m.in.:

  • 25 unikalnych umiejętności, które usprawnią proces naprawy aut, zwiększą zarobki gracza i otworzą nowe możliwości w grze,
  • 42 unikalne auta, np. klasyki, auta sportowe, auta JDM, muscle cars,
  • 1 100 części samochodowych,
  • możliwość zmiany koloru aut, wymianę felg i spojlerów,
  • handel autami i poszerzenie kolekcji samochodów,
  • zaawansowane możliwości tuningowania aut, w tym zamiana silnika,
  • udział w wyzwaniach wyścigowych na kilku torach,
  • wspierane języki: angielski, polski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski (Brazylia).

ZOBACZ TAKŻE

logo_color
Nowy format komunikacji – miesięczny video newsletter
JP_store
2ND PLACE RACING GAMES IN JAPAN ON PLAYSTATION STORE
Screenshot 2024-01-04 at 15.59.46
DRIFTCE – BOX EDITION – JAPANESE MARKET
Previous
Next